Deelnemers 1/2 Marathon 2018


bijgewerkt tot 03/10/2018

 

NAAM VOORNAAM BETAALD GEMEENTE CLUB CATEGORIE
1 Abdelhadi El Hachimi neen Schepdaal Heren MASTERS
2 Accou Louis ja Veldegem Heren SENIORS
3 Accou Youri ja ledegem Heren MASTERS
4 Acke Davy ja Eeklo HALE Heren MASTERS
5 adunya nimona ja heestert FLAC Heren SENIORS
6 Alamyar Abdul ja Jette Heren SENIORS
7 Algoet Christiane ja Kuurne Heren MASTERS
8 Allegaert Hannah ja Harelbeke Dames SENIORS
9 Allegaert Johan ja Harelbeke Heren MASTERS
10 Alleman Dominique ja Langemark MACW Heren MASTERS
11 Alossery Giovanni ja Ledegem Heren MASTERS
12 Alvoet Pieter ja HEULE Heren SENIORS
13 Anckaert Eddy ja Waregem Heren MASTERS
14 Anraed Vincent ja Ingelmunster Heren SENIORS
15 Audenaert Valery ja Gent STAX Dames SENIORS
16 Bacquaert Davy ja Hulste Heren MASTERS
17 Baert Kate ja Aalbeke Dames MASTERS
18 Bal Kristel ja Puurs Dames MASTERS
19 Bamelis Koen ja Drongen Heren MASTERS
20 Barikzai Omran ja Herzele Heren SENIORS
21 Battheu Michiel ja Moorsele Heren MASTERS
22 Battiau Lotfi ja Stasegem Heren SENIORS
23 Bauters Ben ja Ledeberg KAAG Heren SENIORS
24 Bauwens Jurgen ja Bavikhove (8531) Heren MASTERS
25 Becarren Tom neen Lauwe Heren MASTERS
26 Beernaert Jurgen ja Lendelede Heren MASTERS
27 BEHAEGHE Seppe ja Marke Heren SENIORS
28 Beijens Ines ja Otegem Heren SENIORS
29 Bekaert Jency ja Wakken Heren SENIORS
30 Bekaert Tim ja Kluisbergen Heren MASTERS
31 bekaert xavier ja Rumbeke FLAC Heren MASTERS
32 Benoit Benjamin ja Damme Heren SENIORS
33 Bentein Peter ja Kortemark Heren MASTERS
34 Berghman Jelle ja Geluwe Heren SENIORS
35 Berthier David ja Moorsele Heren MASTERS
36 Berthier Frederiek ja Harelbeke Heren MASTERS
37 BEYEN KATHY ja KOEKELARE Dames MASTERS
38 BEYLS Jeroen ja Izegem Heren MASTERS
39 Bierinckx Laurent ja Herenthout ACHL Heren SENIORS
40 Billiau Jonas ja Wervik Heren SENIORS
41 Blancke William ja Vilvoorde SPVI Heren MASTERS
42 Blancquaert Laura ja Lovendegem Dames SENIORS
43 Blindeman Tim ja Kortrijk Heren SENIORS
44 blomme chris ja brugge ABAV Heren MASTERS
45 Blondeel Thijs ja Knokke-Heist Heren SENIORS
46 Boboc Marie ja Kontich AA Dames SENIORS
47 Bogaert Vanessa ja Lauwe Dames MASTERS
48 Bollaert Greta ja Blankenberge Dames MASTERS
49 Bonte kevin ja Kuurne Heren SENIORS
50 Boone Isabelle ja Heule KKS Dames MASTERS
51 Boons Hetty ja Koekelberg ROBA Dames SENIORS
52 Bossuyt Eva ja Gent Dames SENIORS
53 Bostyn Vanessa ja Wevelgem Dames MASTERS
54 bouckaert erik ja maarkedal Heren MASTERS
55 Boussauw Nico ja Torhout Heren MASTERS
56 braekeveld isabelle ja kuurne Dames MASTERS
57 Braekeveld Timmy ja Harelbeke Heren SENIORS
58 Braem Danielle ja Izegem Dames SENIORS
59 Brandt Danny ja beernem Heren MASTERS
60 Breyne Thierry ja Kuurne Heren MASTERS
61 BROUCKAERT BERNARD ja GITS Heren MASTERS
62 Bruggeman Bert ja Hulste Heren MASTERS
63 Bruggeman Karel ja Deinze Heren MASTERS
64 Bruggeman Tom ja Bavikhove Heren SENIORS
65 Bruyneel Wouter ja Oostrozebeke Heren MASTERS
66 Brysbaert Kevin ja Westvleteren FLAC Heren SENIORS
67 Bulcaen Boudewijn ja Kuurne Heren MASTERS
68 Bulcaen Niels ja Bellegem Heren SENIORS
69 Caby Francies ja Vokegem Heren MASTERS
70 Cael Tom ja Wervik Heren SENIORS
71 Callens Siebe ja Heule Dames SENIORS
72 Callens Steven ja Sint-Eloois-Winkel Heren MASTERS
73 callens steven ja heule KKS Heren SENIORS
74 callens xavier ja hulste FLAC Heren MASTERS
75 Callewaert Bjorn ja Rumbeke Heren MASTERS
76 Cappon Els ja Wevelgem Dames MASTERS
77 Carlier Anthony ja Waregem Heren SENIORS
78 Carlier Lien ja Stasegem Dames SENIORS
79 Casteele Steven ja Gullegem KKS Heren SENIORS
80 Casteele Tom ja Gullegem KKS Heren SENIORS
81 Casteleyn Davy ja Izegem Heren SENIORS
82 Cauwels Thomas neen Assebroek Heren SENIORS
83 Cherlet Tineke neen Ooike Dames MASTERS
84 christiaens johan ja harelbeke Heren MASTERS
85 Christiaens Sylvie ja Deerlijk Dames MASTERS
86 Claerbout Jelle ja Izegem Heren MASTERS
87 Claerhout Leen ja Gent Dames SENIORS
88 claerhout stijn ja berchem Heren MASTERS
89 Claeys Bart ja Tielt Heren SENIORS
90 Claeys Heinz ja Wevelgem Heren MASTERS
91 Claus Ilse ja Landen Dames MASTERS
92 Cleppe Floris ja Ardooie Heren SENIORS
93 Cloet Nico ja Hulste Heren SENIORS
94 Cluyse Steve ja Ingelmunster Heren SENIORS
95 Cokelaere Iris ja Kuurne Dames SENIORS
96 Cool Shari ja Ingelmunster Dames SENIORS
97 Coopman Stijn ja Zwevegem Heren MASTERS
98 Coorevits Renild ja Desselgem Dames SENIORS
99 Corbanie Fabrice ja Deerlijk Heren MASTERS
100 Corriette Kathalyne ja Wevelgem Dames MASTERS
101 Cossement Steven ja Harelbeke Heren MASTERS
102 Cosyns Fen ja Avelgem Heren SENIORS
103 Cottenie David ja Kuurne Heren MASTERS
104 Cottenies Giovanni ja Hulste Heren SENIORS
105 Cottignies Vincent ja izegem Heren MASTERS
106 Coucke Davy ja Harelbeke Heren MASTERS
107 Coudenys Annelies ja Wakken Dames SENIORS
108 Couffez Frank ja Ruddervoorde BEHO Heren MASTERS
109 coulon dominique neen bellegem Heren MASTERS
110 Creteur Wesley ja Deerlijk Heren SENIORS
111 Cuvelier Ward ja Heule Heren MASTERS
112 Cuypers Brecht ja Testelt ROBA Heren SENIORS
113 cuyvers bertrand ja harelbeke Heren MASTERS
114 Dabaut Serge ja BRUGGE Heren MASTERS
115 DAVID KATHLEEN ja MARKE Dames MASTERS
116 David Katrien ja Gullegem Dames MASTERS
117 De Backer Debbie ja Roeselare Dames SENIORS
118 De Baene Désirée ja Roeselare Dames SENIORS
119 De Baene Nancy ja Beernem BEHO Dames MASTERS
120 De Blauwe Serge neen Torhout HAC Heren MASTERS
121 De Brabander Stefan ja Kachtem Heren MASTERS
122 de Brouwer Barbara ja Kortrijk Dames SENIORS
123 De Bruyne Marc ja Wortegem-Petegem Heren MASTERS
124 De Cooman Hendrik ja Gentbrugge Heren MASTERS
125 De Coster Rudy ja Tollembeek ACP Heren MASTERS
126 De Deyne Gwendolyn neen Aalter BEHO Dames SENIORS
127 De Groote Kurt ja MONT DE L’ENCLUS Heren MASTERS
128 De Jaegher Krist ja Waregem Heren MASTERS
129 De Jonghe Dylan ja Heestert Heren SENIORS
130 De Jonghe Richie ja Izegem Heren MASTERS
131 De Keukelaere Henk ja Ingooigem AZW Heren MASTERS
132 de Kruif Martijn neen Rotterdam Heren SENIORS
133 De Lange Patrick ja Brakel ASVO Heren MASTERS
134 De Lepeleire Bert ja Deinze DEIN Heren MASTERS
135 De Marez Dunja ja Oostrozebeke Dames MASTERS
136 De Marez Koen ja Deerlijk Heren MASTERS
137 De Meulemeester Bart ja Pittem Heren MASTERS
138 De Meulemeester Kathleen ja Eke Dames MASTERS
139 De Pestel Elisa ja Heule Dames SENIORS
140 De Ridder Christel ja Liedekerke Dames MASTERS
141 De Ridder Natalie ja Lebbeke LEBB Dames SENIORS
142 DE ROEVE PATRICIA ja OUDENAARDE Dames MASTERS
143 De Roo Samuel ja Mechelen Heren SENIORS
144 De Ruysscher Victor ja Kuurne Heren SENIORS
145 De Rycke Kurt ja Vichte Heren MASTERS
146 De Rynck Bruno ja Roeselare Heren SENIORS
147 De Rynck Filip ja Marke (Kortrijk) Heren MASTERS
148 De Schrijver Maarten ja Ingelmunster AVMO Heren SENIORS
149 De Smet Evelien ja Asper ASVO Dames SENIORS
150 De Spiegeleire Jonas ja Hooglede Heren MASTERS
151 De Wilder Nicole ja Vossem ACKO Dames MASTERS
152 De Wispelaere Carmen ja Zwevegem Dames MASTERS
153 Debaveye Jeroen ja Wevelgem Heren MASTERS
154 Debergh Anouck neen Noordschote Dames SENIORS
155 Debeuf Luc ja Heestert Heren MASTERS
156 Debeuf Nico ja Lichtervelde Heren MASTERS
157 Deboiserie Julien ja Deerlijk Heren SENIORS
158 Debouver Jelle ja Meulebeke Heren SENIORS
159 Debrabandere Niek ja Kuurne Heren SENIORS
160 Debrouwere Carolien ja Beveren-Leie Dames SENIORS
161 Debusscher Nicolas ja Deerlijk Heren SENIORS
162 DECLERCK Ewout ja Heule-Kortrijk Heren SENIORS
163 DECLERCK FILIP ja Heule-Kortrijk Heren MASTERS
164 DECLERCK Loes ja Heule-Kortrijk Dames SENIORS
165 Declerck Peter ja Sijsele BEHO Heren MASTERS
166 Declercq Jo ja Heestert Heren MASTERS
167 Declercq Joost ja Lendelede Heren MASTERS
168 Declercq Marlies ja Meulebeke Dames SENIORS
169 Decock Mathieu ja Eke Heren MASTERS
170 Decock Pauline ja Deerlijk Dames SENIORS
171 Decoene Bert ja Kuurne Heren SENIORS
172 Deconinck Jozefien ja Roeselare Dames SENIORS
173 deconinck leentje ja aalbeke Dames MASTERS
174 Decorte Rik ja Beveren-Leie Heren MASTERS
175 Decottignies Robin ja Kuurne Heren SENIORS
176 Decoutere Francis ja Kuurne Heren MASTERS
177 Decoutere Wout ja Kuurne Heren SENIORS
178 Decraene Philip ja Ingooigem Heren MASTERS
179 Decrock Celine ja Kortrijk Dames SENIORS
180 Decroix Lieselot ja Kuurne Dames SENIORS
181 Decru Gianni ja Ingelmunster Heren SENIORS
182 Decubber Kelly ja Waregem Dames SENIORS
183 DEDECKER TOM ja Koolskamp AVMO Heren MASTERS
184 dedeken anne-sophie ja heule Dames MASTERS
185 Dedeurwaerder Gaétane neen KORTRIJK Dames MASTERS
186 Dedeystere Robbe ja Kuurne Heren SENIORS
187 Defever Michiel ja WAREGEM Heren MASTERS
188 Defour David ja Kachtem AVMO Heren MASTERS
189 Defour Yasmin ja Izegem Heren MASTERS
190 Degandt Mathias ja Waregem Heren SENIORS
191 Degrieck Steven ja Kuurne Heren SENIORS
192 Degroote Geoffrey ja Deerlijk Heren MASTERS
193 Degroote Ivan ja Lendelede Heren MASTERS
194 Degroote Joris ja Hulste Heren MASTERS
195 Degroote Stefaan neen Kortrijk Heren MASTERS
196 Dejaegher Johan ja Zedelgem Heren MASTERS
197 Dejans Stefaan ja Harelbeke Heren MASTERS
198 dejonckheere patrik ja roeselare Heren MASTERS
199 dejonghe frank ja Lo-Reninge Heren MASTERS
200 Deketelaere Annelies ja HOOGLEDE HAC Dames SENIORS
201 Dekeukeleire Stijn ja Olsene Heren SENIORS
202 Dekiere Rik ja Wevelgem Heren MASTERS
203 deknudt mario ja Leffinge Heren MASTERS
204 Delabie Tjorven ja Heverlee Heren SENIORS
205 Delabie Vincent ja Kortrijk Heren MASTERS
206 Delabie Willem ja Kortrijk Heren SENIORS
207 Delagrense Didrich neen Sint Maria Horebeke Heren MASTERS
208 Delannoy Kevin ja Ledegem Heren MASTERS
209 Delbeke Vincent ja DEERLIJK Heren MASTERS
210 Deleersnyder Chris ja Sint-Denijs Heren MASTERS
211 Deleu Bjorn ja Bissegem Heren MASTERS
212 deleu john ja wevelgem Heren MASTERS
213 Deleu Wesley ja Gits Heren MASTERS
214 Delmot Sophie ja Landen Dames SENIORS
215 Deloof Bram ja KUURNE Heren MASTERS
216 Demeester Joseph ja Ieper Heren MASTERS
217 Demeestere Jean-Pierre ja Zwevegem Heren MASTERS
218 Demeulemeester Eline ja Kortrijk Dames SENIORS
219 Demeulemeester Stijn ja Kuurne Heren SENIORS
220 Demeulemeester Tim ja Kuurne Heren SENIORS
221 Demeurie Tom ja Anzegem Heren SENIORS
222 Demey Sam ja Moorsele Heren SENIORS
223 Denys Peter ja Izegem Heren MASTERS
224 Deplancke Jan ja Kuurne Heren MASTERS
225 Depoorter Martijn ja Harelbeke Heren SENIORS
226 depoorter wim ja handzame Heren MASTERS
227 Depoortere Dries ja Hulste Heren MASTERS
228 Depoortere Geert ja Kuurne Heren MASTERS
229 Depoortere Giovanni ja Heule Heren MASTERS
230 Depoortere Marie ja Kuurne Dames SENIORS
231 Depoortere Ruben ja Roeselare Heren SENIORS
232 Depraetere koen ja geluwe FLAC Heren MASTERS
233 Depreitere Nathalie ja Harelbeke Dames MASTERS
234 Depreux Kristof ja Harelbeke Heren SENIORS
235 Deprez Arne ja Heule Heren SENIORS
236 Deprez Davine ja Ooigem Dames SENIORS
237 Deraedt William ja Ardooie Heren MASTERS
238 Deroose Luc ja Nieuwpoort Heren MASTERS
239 Derore Dominiek ja Zwevegem Heren MASTERS
240 Descheemaeker Steven ja Oostrozebeke Heren MASTERS
241 Deschoemaeker Thomas ja Rollegem Heren SENIORS
242 Deschrijver Tiny ja Berchem Dames SENIORS
243 Deseure Emmely ja Izegem Dames SENIORS
244 Deseure Kris ja Izegem Heren MASTERS
245 Deslee Henk ja Zwevegem Heren MASTERS
246 Deslee Matthias ja Wevelgem Heren MASTERS
247 Desloover Christophe ja Kortrijk Heren MASTERS
248 Desloover Wouter ja Kortrijk Heren MASTERS
249 Desloovere Sophie ja Kuurne Dames MASTERS
250 Desmet Hanne ja Hulste Dames MASTERS
251 Desmet Joseph ja Rumbeke Heren MASTERS
252 Desmet Olivier ja Ooigem Heren MASTERS
253 Desmet Sven ja Kuurne Heren MASTERS
254 Desplenter Bart ja Bissegem Heren MASTERS
255 destatsbader vicky ja ingelmunster Dames MASTERS
256 Detavernier Arne ja Zwevegem Heren SENIORS
257 Detavernier Lieven ja Zwevegem Heren MASTERS
258 Detavernier Olaf ja lendelede Heren SENIORS
259 Devolder Jonathan ja Kortrijk Heren SENIORS
260 devolder ludivine ja Menen Dames MASTERS
261 Devolder Miguel ja Harelbeke Heren MASTERS
262 Devolder Sam ja Lendelede Heren SENIORS
263 devriese jimmy ja knokke Heren MASTERS
264 Devroe Johan ja Desselgem Heren MASTERS
265 Dewaele Pieter ja Otegem Heren MASTERS
266 Dewulf Kurt ja Moorsele Heren MASTERS
267 D’haene Kurt ja Otegem Heren MASTERS
268 D’HAENE RUDY ja Wortegem-Petegem Heren MASTERS
269 D’haene Yves ja Kortrijk Heren MASTERS
270 D’hert Tom ja Houthulst Heren MASTERS
271 D’hooghe Olivier ja Kortrijk KKS Heren MASTERS
272 Dhoop Steven ja Gullegem Heren MASTERS
273 Di Vita Rocco ja Kuurne Heren MASTERS
274 Donck Sebastiaan neen Rumbeke Heren SENIORS
275 Duhamel Wim ja Wevelgem Heren MASTERS
276 Düll Georg ja Aalbeke Heren MASTERS
277 Dumont Lieven ja Zwevegem Heren MASTERS
278 Dupon Katrien ja Roeselare Dames MASTERS
279 Dupon Sven ja Roeselare Heren MASTERS
280 eeckhaut sebastien neen vlezenbeek Heren MASTERS
281 Eeckhout Harrie ja Harelbeke Heren SENIORS
282 Eggermont Rudy ja Deerlijk Heren MASTERS
283 El Hammaz Abdelilah ja Nador BRAB Heren SENIORS
284 Espeel Peter ja Ledegem Heren MASTERS
285 Fieuw Christoph ja Poelkapelle MACW Heren MASTERS
286 Fievez Veerle ja Destelbergen Dames MASTERS
287 Fischer Benny ja Oostende AVMO Heren MASTERS
288 flament kevin ja Geluwe Heren MASTERS
289 Gabriel Hannes ja Vichte Heren SENIORS
290 Galle Nicolas ja Geluwe Heren MASTERS
291 Garré Saskia neen Harelbeke Dames MASTERS
292 Garreyn Stijn ja Kortrijk Heren MASTERS
293 Geldhof Ilse ja Boezinge FLAC Dames MASTERS
294 Geldof Frans ja Woumen Heren MASTERS
295 GERNAEY LUC ja ZANDBERGEN Heren MASTERS
296 Gevaert Peter ja Torhout Heren MASTERS
297 Ghesquiere Franky ja Wervik FLAC Heren MASTERS
298 Gheysen Dominiek neen harelbeke Heren MASTERS
299 Gheysen Pol ja Dadizele Heren MASTERS
300 Gheysens Kurt ja Gullegem Heren MASTERS
301 Gobbin Katleen ja Waregem Dames MASTERS
302 Goedertier Olivier ja Merelbeke VS Heren MASTERS
303 Goemaere Jolien ja Ledegem Dames SENIORS
304 Goemaere Karel ja Bavikhove Heren MASTERS
305 Goemaere Kevin ja Dadizele Heren SENIORS
306 Goethals Vanessa ja Ooigem Dames MASTERS
307 Gouwy Claire ja Roeselare Dames MASTERS
308 Graulus Jeremy ja Nieuwpoort Heren MASTERS
309 Guillemyn Bruno ja Zwevegem Heren SENIORS
310 Gunst Francis ja Emelgem Heren MASTERS
311 Haerens Tom ja Sint-Kruis Heren MASTERS
312 Haileselassie Meseret neen Brussel ATLE Dames SENIORS
313 Halimi Kosovare neen Kuurne Heren SENIORS
314 Halsberghe Brecht ja Kuurne Heren MASTERS
315 Helin Jonathan ja Heverlee Heren SENIORS
316 Herpelinck Bart ja Poperinge Heren MASTERS
317 Himpe Dirk ja Waregem Heren MASTERS
318 Hoedt Liesbeth ja Kessel-lo Dames SENIORS
319 hoet elie ja gits AVR Heren MASTERS
320 Holvoet Geert ja KUURNE Heren MASTERS
321 Honoré Gilles ja Kortrijk AZW Heren SENIORS
322 Hoornaert Darline ja Lauwe Dames MASTERS
323 Horré Dominiek ja Heule Heren MASTERS
324 Hoste Hannelore ja Gullegem Dames MASTERS
325 huang kevin ja Kortrijk Heren MASTERS
326 Huysentruyt Christ ja Hulste Heren MASTERS
327 Ingelbeen Arne neen Heule Heren SENIORS
328 Iserbyt Damien ja Lendelede Heren MASTERS
329 Jacxsens Luk ja Varsenare Heren MASTERS
330 Jansseune Arne ja Sint-Denijs-Westrem Heren SENIORS
331 Kemseke Sander ja Kortrijk Heren MASTERS
332 Kennis Kevin neen Borgerhout AA Heren SENIORS
333 Kerkhove Stijn ja Heule Heren SENIORS
334 Kesteloot Suzy ja Lendelede Dames MASTERS
335 Kesteloot Tine ja Kuurne Dames MASTERS
336 Ketels Jens ja Gistel Heren SENIORS
337 Ketels Ronny ja Gistel Heren MASTERS
338 Kimpe Kim ja Rumbeke Heren SENIORS
339 Knockaert Jarne ja Harelbeke Heren SENIORS
340 koopman dirk ja Wervik FLAC Heren MASTERS
341 Labbe Jan ja Kuurne Heren MASTERS
342 lacaeyse henk ja kortrijk Heren MASTERS
343 Laevens Peter ja Bavikhove Heren MASTERS
344 Lakiere Anthony ja Ledegem Heren SENIORS
345 Lambrecht Annelies ja Emelgem Dames SENIORS
346 Lambrecht Arno ja Kuurne Heren SENIORS
347 Lambrecht Emmanuel ja Zwevegem Heren SENIORS
348 lameire filip ja dentergem Heren MASTERS
349 Lanckriet Sophie ja Kortrijk Dames MASTERS
350 langenberg gerrit ja sluiskil Heren MASTERS
351 Lanssens Lien ja Destelbergen Dames SENIORS
352 Lapiere Valerie ja Geluwe Dames SENIORS
353 Lareu Piet ja Pottes Heren MASTERS
354 Larmuseau Charlotte ja Marke Dames SENIORS
355 Laurier Christophe ja Oudenaarde Heren MASTERS
356 Lecluyse Steven ja Otegem Heren SENIORS
357 Lecluyse Steven ja Kortrijk Heren MASTERS
358 Lefebvre Kristof ja Deerlijk Heren MASTERS
359 Lefevere Siegert ja Gullegem Heren SENIORS
360 Lefief Joke ja Zwevegem Dames MASTERS
361 Leleu Kurt ja Kortrijk Heren MASTERS
362 Lemant Nans ja Stasegem Dames MASTERS
363 Lepercq Andy ja Kuurne Heren MASTERS
364 Lernout Dries ja Geluwe Heren MASTERS
365 Lesage Elise ja Deerlijk Dames SENIORS
366 Leys Dries neen Brugge Heren MASTERS
367 Lietaer Fien ja Zwevegem Dames MASTERS
368 Lingier David ja Deerlijk Heren MASTERS
369 Lissens Piet ja Waregem Heren MASTERS
370 Lobbens Dieter ja Kortrijk Heren MASTERS
371 Loncke Marnix ja Oekene Heren MASTERS
372 Lootens Bram ja Tielt Heren MASTERS
373 Louage Hendrik ja Otegem Heren MASTERS
374 Maelfait Thomas ja Kuurne Heren SENIORS
375 Maes Hugo ja Heule Heren MASTERS
376 Maes Jan ja Wervik Heren MASTERS
377 Maes Kristof ja Oeselgem Heren MASTERS
378 Maes Luc ja Meulebeke AVMO Heren MASTERS
379 Maes Pedro ja Harelbeke Heren MASTERS
380 Mahieu Christof ja Ooigem Heren MASTERS
381 Mahieu Glenn ja Menen Heren MASTERS
382 Mahieu Nick ja Kuurne Heren SENIORS
383 Maréchal Veerle ja WIJNEGEM LIER Dames MASTERS
384 Marlier Isabelle ja Ingooigem Dames MASTERS
385 Maroy Channa ja Moen Dames SENIORS
386 Mattelaer Stefan ja Kortrijk Heren MASTERS
387 Matton Bruno ja Bavikhove Heren MASTERS
388 Matton Matthieu ja Heule Heren SENIORS
389 Matton Valerie ja Heule Dames SENIORS
390 Meesters Hilde neen Boom WIBO Dames MASTERS
391 Mercy Willemien ja Waardamme BEHO Dames SENIORS
392 Mertens Bart ja JETTE Heren MASTERS
393 Mertens Lieze ja Kuurne Dames SENIORS
394 Mesdag Jelle ja Hulste Heren SENIORS
395 Messelier Kris ja Kuurne Heren MASTERS
396 Meulebrouck Stefaan ja Tielt Heren MASTERS
397 meyfroot didier ja izegem Heren MASTERS
398 Michels Stefanie ja Anzegem Dames SENIORS
399 Micholt Arne ja Avelgem Heren SENIORS
400 Minnebo Miguel ja Zwevegem Heren MASTERS
401 Mistiaen Hanne ja Izegem Dames SENIORS
402 Moenens Steven ja Wevelgem Heren SENIORS
403 Moerman Diederik ja Zulte Heren MASTERS
404 Moerman Karel ja DIKSMUIDE MACW Heren SENIORS
405 Moeyaert Joris ja Langemark Heren MASTERS
406 Mondy Vanessa ja Kortrijk Dames MASTERS
407 Monsaert Koen ja Eke Heren MASTERS
408 Montina Gerry ja Kuurne Heren MASTERS
409 Moreau Fabian neen Harelbeke Heren MASTERS
410 moreau jurgen ja Avelgem Heren MASTERS
411 Mortier Karen ja Zomergem ACME Dames MASTERS
412 Munoz Rubio Glenn ja Kuurne Heren SENIORS
413 Naessens Sabine ja Tiegem Dames MASTERS
414 Naessens Steven neen Vichte Heren MASTERS
415 Neve Dimitry ja Gullegem Heren MASTERS
416 ninclaus stefaan ja ingelmunster Heren MASTERS
417 Noppe Benny ja Gullegem Heren SENIORS
418 Noppe Jules ja Vichte Heren SENIORS
419 Notredame Nikolaas ja Izegem Heren SENIORS
420 Nuytten An ja Wevelgem Dames MASTERS
421 Nuytten Shirley ja Kuurne Dames MASTERS
422 Nuyttens David ja Izegem HALE Heren MASTERS
423 Nuyttens Steven ja Kuurne Heren MASTERS
424 Ockier Koen ja Kortrijk Heren MASTERS
425 Omari abdou ja Kortrijk Heren SENIORS
426 Ongenaert André ja Kuurne Heren MASTERS
427 Ooghe Marijn ja Hulste Heren SENIORS
428 ooghe tim ja oostrozebeke Heren SENIORS
429 Ortibus Maaike ja Mechelen Dames SENIORS
430 Ouvrein Kamilla ja Rollegem Dames SENIORS
431 Ovaere Bart ja Geluwe Heren SENIORS
432 Palmans Mia ja Neerpelt SACN Dames MASTERS
433 Pannecoucque Joke ja Harelbeke Dames MASTERS
434 Parmentier Ann ja Ingooigem AZW Dames MASTERS
435 Parret Jeroen ja Heule Heren SENIORS
436 Pattyn Eveline ja Heule Dames MASTERS
437 Pauwelyn Joost ja Kortrijk FLAC Heren MASTERS
438 Piccavet Rik ja Zulte DEIN Heren MASTERS
439 Piens Jean-Luc ja Kortrijk Heren MASTERS
440 PIETERS KEN ja SLUIS Heren SENIORS
441 Planckaert Koen ja Pittem Heren SENIORS
442 Planckaert Roslien ja Deerlijk Dames MASTERS
443 Platteau Guillaume ja Kortrijk Heren SENIORS
444 Pockelé Eva ja Sint- Denijs Dames SENIORS
445 Popelier Niels neen Kuurne Heren SENIORS
446 Popelier Thijs ja Dadizele Heren SENIORS
447 Prinzie Davy ja Houthulst Heren SENIORS
448 Prinzie Tom ja Kuurne Heren MASTERS
449 Ranson Charlotte ja Sint-Denijs Dames MASTERS
450 Remaut Marijn ja Erembodegem Heren SENIORS
451 Remmerie Nele ja kuurne Dames MASTERS
452 Rigole Filip ja Zwevegem Heren MASTERS
453 Rigole Tuur ja KOOLSKAMP Heren SENIORS
454 Rigolle Jan ja Kuurne Heren MASTERS
455 Robbens Dieter neen Wannegem-lede ASVO Heren SENIORS
456 Roels Jonas ja Hamme LAT Heren MASTERS
457 Rogge Steven neen Oudenaarde Heren MASTERS
458 Rogiers Marlies ja Kortrijk Dames SENIORS
459 Rogiers Paul ja Zedelgem Heren MASTERS
460 Roman Pieter ja Oudenaarde Heren MASTERS
461 Roobrouck Pieter ja Kuurne Heren MASTERS
462 Rooms Kristof ja Heldergem VITA Heren MASTERS
463 Ryckeboer Noël ja Poperinge FLAC Heren MASTERS
464 Ryngaert Maaike ja Heule AZW Dames MASTERS
465 Sabbe Dieter ja Outrijve Heren MASTERS
466 Sabbe Geoffrey ja Harelbeke Heren SENIORS
467 Sabbe Sabrina ja Kuurne Dames MASTERS
468 Sabbe Tijs ja Rollegem Heren MASTERS
469 Sabbe Tom ja Kuurne Heren SENIORS
470 Saenen Johan ja Heist goor Heren MASTERS
471 Savaete Peter ja sint-Michiels Heren MASTERS
472 Schakman Farah ja Izegem Dames MASTERS
473 Schedin Kevin ja Kuurne Heren MASTERS
474 Scheerens Elise ja Mechelen LYRA Dames SENIORS
475 Schelstraete Nico neen Adegem Heren MASTERS
476 schepens Kris ja harelbeke Heren MASTERS
477 Schietgat Hans ja Kuurne Heren MASTERS
478 Schietgat Pieter ja Kuurne Heren SENIORS
479 Schotte Sammy ja Menen Heren MASTERS
480 Schreurs Betty ja Genk ADD Dames MASTERS
481 Secember Bjorn ja Harelbeke Heren MASTERS
482 Sercu Filiep ja Heule Heren MASTERS
483 Sercu Jerina ja Ardooie Dames SENIORS
484 Sergyssels Kim neen Dottenijs Dames MASTERS
485 Smet Karolien ja Haasdonk VOLH Dames SENIORS
486 Snaet Thierry ja Komen Heren SENIORS
487 Snauwaert Cielke ja Kortrijk Dames SENIORS
488 Soenen Robin ja Lauwe Heren SENIORS
489 Soenens Tim ja Pittem AVMO Heren SENIORS
490 Soete Laura ja Woumen Dames SENIORS
491 Spiessens Davy ja Ardooie Heren MASTERS
492 Spillebeen Marc ja Lauwe Heren MASTERS
493 Spriet Elke ja Pittem AVMO Dames SENIORS
494 Staelens Nicolas ja Kortrijk Heren SENIORS
495 staelgraeve tom ja heule Heren MASTERS
496 Steelandt David ja Deerlijk Heren MASTERS
497 stockman stefaan ja HARELBEKE Heren MASTERS
498 stockman steven ja kuurne Heren MASTERS
499 Stragier Dieter ja Zwevegem Heren MASTERS
500 Strobbe Edwin ja Zomergem Heren MASTERS
501 Struyve Dante ja Sint-Eloois Winkel Heren SENIORS
502 Suffys Frederik ja Harelbeke Heren MASTERS
503 swinnen Jeroen ja Bredene HCO Heren MASTERS
504 Tack charlotte ja heule Dames SENIORS
505 Taelman Melissa ja Oudenaarde Dames SENIORS
506 Taillieu Bjorn ja Wevelgem Heren MASTERS
507 Tancre Dimitri ja Wevelgem Heren SENIORS
508 tanghe ellen ja deerlijk Dames MASTERS
509 Taveirne Tom ja KOEKELARE Heren MASTERS
510 Tavernier Maarten ja Wevelgem Heren MASTERS
511 Terryn Lieven neen Zulte Heren MASTERS
512 Terryn Ward ja KUURNE Heren MASTERS
513 Thevelin Wim ja Bavikhove Heren MASTERS
514 Thierens Céline ja Drongen Dames SENIORS
515 tijani Mo ja Kortrijk Heren MASTERS
516 Tilleman Bruno ja Blankenberge Heren MASTERS
517 Timmerman Wim ja Brugge Heren SENIORS
518 Torfs Jurgen ja Duffel DUFF Heren MASTERS
519 Tremerie Geoffrey ja Stasegem Heren SENIORS
520 Tremerie Gunther ja Kortrijk Heren MASTERS
521 Truijens Vincent ja Kortrijk Heren SENIORS
522 Turbiglio Laura ja Bellegem Dames MASTERS
523 tuyttens gino ja oekene Heren MASTERS
524 tytgat joost ja oostrozebeke Heren MASTERS
525 Tytgat Mathieu ja Kuurne Heren MASTERS
526 Uyttenhove Kurt ja Harelbeke Heren MASTERS
527 vackier pol ja egem AVMO Heren MASTERS
528 Valepijn An ja Kluisbergen Dames MASTERS
529 VAN ASBROECK LUC ja WELLE VITA Heren MASTERS
530 Van Boeckxsel Jan ja Kuurne Heren MASTERS
531 Van Campenhout Paul ja Kapelle op den Bos LOND Heren MASTERS
532 Van Cauter Sjarel ja Ronse Heren SENIORS
533 Van Cluysen Loes ja Kuurne Dames SENIORS
534 Van Coster Tim ja Kluisbergen ASVO Heren SENIORS
535 Van Daele Kjell ja izegem Heren SENIORS
536 Van Daele Mik neen Zomergem ACME Heren MASTERS
537 Van De Moortele Rudy ja Aalter Heren MASTERS
538 Van de Sande Luc ja Muizen BONH Heren MASTERS
539 Van Den Bossche Cindy ja Tollembeek ACP Dames MASTERS
540 Van Der Kelen Ward ja Gooik EA Heren SENIORS
541 van Eeckhoutte Katelijne ja Waregem Dames MASTERS
542 Van Esbroeck Thomas ja kuurne Heren MASTERS
543 Van gheluwe Frederick ja Dadizele Heren MASTERS
544 Van Ginderachter Ewoud ja Gent Heren SENIORS
545 Van Haver Katrien ja Ronsele Dames MASTERS
546 Van herp Camille ja Heule Dames SENIORS
547 Van hoeymissen Timon ja Bavikhove Heren SENIORS
548 Van Houtte Filip ja Kortrijk Heren MASTERS
549 Van Houtte Geert ja Nazareth Heren MASTERS
550 Van Lancker Dieter ja Waregem Heren SENIORS
551 Van Lancker Rony ja Waregem Heren MASTERS
552 Van Lierde Dieter ja Kluisbergen DEIN Heren MASTERS
553 Van Maele Dirk ja Assebroek Heren MASTERS
554 Van Mosselvelde Peter ja Oostrozebeke Heren MASTERS
555 Van Rafelgem Emma ja Kuurne Dames SENIORS
556 Van steenwinkel Teddy ja Kachtem Heren MASTERS
557 Van Tuykom Sarah ja Harelbeke Dames MASTERS
558 Van Vlaenderen Griet ja Oudenaarde Dames SENIORS
559 Van Ysacker Jan ja Kuurne Heren MASTERS
560 Van Ysacker Remi ja Kuurne Heren SENIORS
561 Vanbecelaere Foeke ja Wevelgem Heren SENIORS
562 Vanbiervliet Wim ja Kuurne Heren MASTERS
563 Vanbockryck Luc ja Tielt Heren MASTERS
564 Vancanneyt Toni ja Wervik FLAC Heren MASTERS
565 Vancauwenberghe Ruben ja Kuurne Heren SENIORS
566 Vancraeyenest Sandrine ja Harelbeke Dames SENIORS
567 VANDAELE JORIS ja LICHTERVELDE Heren MASTERS
568 Vandamme Dylan neen Kuurne Heren SENIORS
569 Vande Moortel Sven ja rumbeke Heren MASTERS
570 Vandeburie Brecht ja Harelbeke Heren MASTERS
571 Vandeginste Nick neen Moorslede Heren MASTERS
572 Vandekerckhove Sem ja Brussel Heren SENIORS
573 Vandekerkhove Margot ja Izegem Dames SENIORS
574 Vandemaele Sybille ja Woumen MACW Dames MASTERS
575 Vandemoortele Bieke ja Bissegem Dames SENIORS
576 Vanden Broucke Sylvie ja OTEGEM Dames MASTERS
577 Vanden Bussche Ann ja Bellegem Dames SENIORS
578 Vandenbogaerde Fabio ja HARELBEKE Heren SENIORS
579 Vandenbraembussche Ewoud ja Wervik Heren SENIORS
580 Vandenbroucke Bart ja Heule Heren MASTERS
581 Vandenbroucke Wesley ja Moen Heren MASTERS
582 Vandenbulcke Nausikaa ja Schoten Dames MASTERS
583 Vandenbussche Amélie ja Wervik Dames SENIORS
584 Vandenbussche Tom ja Roeselare Heren SENIORS
585 Vandendriessche Jacob ja Oostende Heren MASTERS
586 Vandenhende Tineke ja Ingelmunster Dames SENIORS
587 Vandenhoeke Nick ja Moorsele Heren SENIORS
588 Vandeplassche Daan ja Kuurne Heren SENIORS
589 Vandepoele Saïn ja Heule Dames SENIORS
590 Vanderbeke Hellen ja Bellegem AZW Dames MASTERS
591 Vanderborcht Willy ja Borsbeek DCLA Heren MASTERS
592 Vandermeersch Henk ja Roeslare AVR Heren MASTERS
593 Vandermersch Carl ja Ingelmunster Heren MASTERS
594 Vandermeulen Yves ja Schoten Heren MASTERS
595 Vandevenne Delphine ja Otegem Dames MASTERS
596 Vandevijvere Kurt ja Harelbeke Heren MASTERS
597 Vandevoorde Pascal ja Wervik Heren MASTERS
598 Vandevoorde Rino neen KUURNE Heren MASTERS
599 Vandevyvere Angelo ja Kuurne Heren SENIORS
600 vandewalle kris ja lauwe Heren MASTERS
601 Vandewalle Sophie ja Rumbeke Dames MASTERS
602 Vandewattijne Marnix ja Geraardsbergen ACG Heren MASTERS
603 Vandeweege Pieter neen Gullegem Heren MASTERS
604 vandewiele lieven ja roeselare Heren MASTERS
605 Vandoorne Filip ja Kachtem Heren MASTERS
606 Vandorpe Matthias ja Sint eloois winkel Heren MASTERS
607 Vandromme Markoen ja Kuurne Heren MASTERS
608 vangoidsenhoven diziana ja vissenaken ROBA Dames MASTERS
609 Vanhaesebrouck Joost ja Kuurne Heren MASTERS
610 Vanhauwaert Sylvie ja Harelbeke Dames SENIORS
611 Vanhecke Christof ja Ooigem Heren MASTERS
612 Vanhecke Rikkie ja Bavikhove Heren MASTERS
613 Vanhee Tom ja BEERNEM BEHO Heren MASTERS
614 Vanherreweghe Kevin ja Zulte Heren SENIORS
615 Vanhessche Hilde ja Oudenaarde ASVO Dames MASTERS
616 Vanhonacker Filiep ja Harelbeke Heren MASTERS
617 Vanhoucke Gregory ja Deerlijk Heren SENIORS
618 Vanhoutte Bart ja Kuurne Heren MASTERS
619 Vanhoutte Greet ja Zwevegem Dames MASTERS
620 Vanhoutte Koenraad ja Desselgem Heren MASTERS
621 vanhoutte michael ja Desselgem Heren MASTERS
622 Vanhuysse Nicolas ja Bellegem Heren MASTERS
623 Vankeirsbilck Leen ja Moorsele Dames MASTERS
624 Vankeirsbilck Liesbeth ja Sint-Eloois-Vijve Dames MASTERS
625 Vanluchene Bart ja Izegem Heren MASTERS
626 Vanmarcke Jasper ja Hulste Heren SENIORS
627 Vanmarcke Kathleen neen Avelgem Dames MASTERS
628 Vanneste Darline ja heule Dames MASTERS
629 Vanneste Justine ja Kuurne Dames SENIORS
630 vanneste sofie ja wevelgem Dames MASTERS
631 Vannoote Jürgen ja BRUGGE Heren SENIORS
632 Vanoutrijve Jasmijn ja Gullegem Dames MASTERS
633 Vanoutryve Guy-Luc neen Kuurne Heren SENIORS
634 Vanoverbeke Froni ja Zulte Dames SENIORS
635 Vanoverbeke Lando ja Desselgem Heren SENIORS
636 Vanpevenaeyge Bart ja Maarkedal Heren SENIORS
637 Vanpoucke Geert ja Wevelgem Heren MASTERS
638 Vanrapenbusch Hannes ja Izegem Heren SENIORS
639 Vanstaen Daevy ja Oostrozebeke Heren MASTERS
640 Vansteenkiste Els ja Harelbeke Dames MASTERS
641 Vansteenkiste Regine ja Heestert Dames MASTERS
642 Vanthournout Filiep ja Heule Heren MASTERS
643 Vanthuyne Pascal ja wakken Heren MASTERS
644 Vanwijnsberghe Davy ja Bellegem Heren MASTERS
645 Vanwijnsberghe Filip ja Harelbeke Heren MASTERS
646 Vanwymelbeke Filiep ja Marke Heren MASTERS
647 Vanwyngene Delphine ja Rollegem Dames MASTERS
648 Vareman Marleen ja Grimbergen GRIM Dames MASTERS
649 Vefaillie Len ja Roeselare Heren SENIORS
650 Veldeman Valerie ja Kuurne Dames MASTERS
651 Venneman Nele neen Wetteren RCG Dames SENIORS
652 Verbeke Melanie ja Kortrijk Dames SENIORS
653 Vercaemere Kenny ja Kuurne Heren MASTERS
654 Vercaempst Ilse ja Moen Dames MASTERS
655 vercaemst stijn ja kuurne Heren MASTERS
656 Vercamer Davy ja Lauwe Heren MASTERS
657 VERCOUTER PATRICK ja DEERLIJK Heren MASTERS
658 Vercoutere Eveline neen Geluwe Dames MASTERS
659 Vercoutere Xavier ja Gullegem Heren MASTERS
660 vercruysse ann ja kuurne Dames MASTERS
661 Vercruysse Francis ja Brugge Heren SENIORS
662 Vercruysse Jens ja Kuurne Heren SENIORS
663 Vercruysse Pieter ja Marke Heren SENIORS
664 Verdonckt Greet ja Oudenaarde ASVO Dames MASTERS
665 Verduyn Yvan neen Zedelgem Heren MASTERS
666 Verfaillie cinthy ja Rumbeke FLAC Dames MASTERS
667 Verfaillie Karis ja Heule Dames SENIORS
668 Vergote Stephanie ja Moorsele Dames MASTERS
669 Vergote Veerle ja Deerlijk Dames MASTERS
670 Verhaege Olivier ja Zomergem Heren MASTERS
671 Verhaege Sven ja Haasdonk VOLH Heren MASTERS
672 Verhaeghe Christophe ja Zwijnaarde Heren MASTERS
673 Verhaeghe Nele ja Kuurne Dames SENIORS
674 Verhaeghe Patrick neen Kortrijk Heren MASTERS
675 verhaeghe robert ja kuurne Heren MASTERS
676 verhamme Tony ja wevelgem Heren MASTERS
677 Verhelst Karl neen Kuurne Heren SENIORS
678 Verheust Thierry ja Kuurne Heren MASTERS
679 Verhoyen Kevin ja lendelede Heren MASTERS
680 verhulst alex ja hulste Heren MASTERS
681 VERHULST JAN ja WAREGEM Heren MASTERS
682 Verhulst kristof ja Kuurne Heren MASTERS
683 Verkyndere David ja Stasegem Heren SENIORS
684 Verleyen Elke ja Izegem Dames MASTERS
685 verlinde Bert ja rumbeke Heren SENIORS
686 Verluyten Kevin ja Lubbeek DCLA Heren SENIORS
687 vermeulen isabel neen bellegem Dames MASTERS
688 Verplancke Johan ja Jabbeke Heren MASTERS
689 Verrept Peter ja Avelgem Heren MASTERS
690 Verschaeve Jelle ja Lendelede Heren SENIORS
691 Verschatse Bram ja Roeselare Heren SENIORS
692 Verschoren Pieter ja Schriek ROBA Heren SENIORS
693 Verschuere Jelle ja Wervik Heren SENIORS
694 Verschueren Franky ja Zwevegem Heren MASTERS
695 Verspeelt Fritz ja Bellegem Heren MASTERS
696 Verstraete Sam ja Roeselare Heren SENIORS
697 Verthé Sander neen Harelbeke Heren SENIORS
698 Vervaeke Stephan ja Dikkebus Heren MASTERS
699 Vervaet Jan ja Lokeren AVLO Heren SENIORS
700 Vervalle Bart ja Wevelgem Heren MASTERS
701 Vervalle Stefanie ja Bavikhove Dames MASTERS
702 Veys Jeffrey ja Deerlijk Heren MASTERS
703 Veys Patrick ja Waregem Heren MASTERS
704 Viaene Jonas ja Ingelmunster Heren SENIORS
705 Victor Frederiek ja Marke Heren SENIORS
706 Victor Stijn ja Kuurne Heren MASTERS
707 Vlieghe Emma ja Bissegem Dames SENIORS
708 Voet Bjorn ja Boezinge FLAC Heren MASTERS
709 Voet Veerle ja Waregem Dames MASTERS
710 Vranckx Maria ja Herenthout ACHL Dames MASTERS
711 Vroman Davy ja Harelbeke Heren MASTERS
712 Vromant Sammy ja Kuurne Heren SENIORS
713 Vuylsteke Fabrice ja Wevelgem Heren MASTERS
714 Waelkens Jimmy ja Stasegem Heren MASTERS
715 Warnez Wouter ja oostnieuwkerke Heren SENIORS
716 Watteeuw Kris ja Kuurne Heren MASTERS
717 Wijnen Xavier ja Astene DEIN Heren MASTERS
718 Willems Sam ja KORTRIJK Heren MASTERS
719 windels jeffrey ja kuurne Heren SENIORS
720 windels Mathias ja kuurne Heren SENIORS
721 Withouck Jaan ja Wevelgem Heren SENIORS
722 withouck Maarten ja Heule Heren SENIORS
723 Wydaeghe Jeroen ja Izegem Heren MASTERS
724 Wyns Jos ja Hallaar HULS Heren MASTERS